7. Скарга на рішення слідчого про відмову у задоволенні клопотання.

До Шевченківського районного суду м. Києва
вул. Дегтярівська, 2а, м. Київ, Київська область, 01041

Скаржник (потерпілий): Іванов Іван Іванович
вул. Тиха, 3, м. Київ, Київська область, 01041

Кримінальне провадження № 1000000000000001

Скарга
на постанову слідчого про відмову у задоволенні клопотання про допит свідків

07 жотвня 2016 року, як потерпілий Іванов Іван Іванович звернувся з клопотанням до слідчого про проведення слідчої дії з його участю, а саме про допит свідка Петренко Василія Васильовича. Показання даного свідка мають істотне значення, оскільки він детально може розповісти про обставини вчинення кримінального правопорушення та вказати на осіб, які вчинили такий злочин.
10 жовтня 2016 року слідчий Шевченківського ВП ГУНП в м. Києві Васюк О.І. безпідставно та необґрунтовано відмовив в задоволенні даного клопотання, посилаючись на те, о по даному кримінальному провадженню вже допитані як свідки інші особи Кирилюк Т.М. та Яківець М.М.

Відповідно до статті 223 Кримінального процесуального кодексу України слідчі (розшукові) дії є діями, спрямованими на отримання (збирання) доказів або перевірку вже отриманих доказів у конкретному кримінальному провадженні. Підставами для проведення слідчої (розшукової) дії є наявність достатніх відомостей, що вказують на можливість досягнення її мети. Слідча (розшукова) дія, що здійснюється за клопотанням сторони захисту, потерпілого, проводиться за участю особи, яка її ініціювала, та (або) її захисника чи представника, крім випадків, коли через специфіку слідчої (розшукової) дії це неможливо або така особа письмово відмовилася від участі в ній. Під час проведення такої слідчої (розшукової) дії присутні особи, що її ініціювали, мають право ставити питання, висловлювати свої пропозиції, зауваження та заперечення щодо порядку проведення відповідної слідчої (розшукової) дії, які заносяться до протоколу.

Проте, всупереч вимогам статті 223 Кримінального процесуального кодексу України в задоволенні клопотання потерпілого Іванова Івана Івановича слідчий відмовив, не вказавши конкретних підстав визначених законодавством, що свідчить про його бездіяльність.

З урахуванням викладеного та на підставі статей 223, 303-307 Кримінального процесуального кодексу України

ПРОШУ СУД:

1. Скасувати постанову слідчого Васюка О.І. від 10 жовтня 2016 року.
2. Зобов’язати слідчого Шевченківського ВП ГУНП в м. Києві Васюка О.І. провести допит свідка Петренко Василія Васильовича у кримінальному провадженні № 1000000000000001 за участю потерпілого Іванова Івана Івановича.

Додатки:

Підпис

«__» ____ 2016 року

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.