12. Позовна заява зі спору за недоговірними зобов’язаннями.

До Комунарського районного суду м. Запоріжжя
вул. Європейська (Малиновського), буд.7, м. Запоріжжя, 69104

Позивач: Іванов Іван Іванович
вул. Чумаченка, 23/2, м. Запоріжжя, 69104

Відповідач: Товаривство з обмеженою відповідальністю «Астеліт»
вул. Крайня, 24, м. Запоріжжя, 69104

Позовна заява
про зобов’язання відповідача виконати певні дії

Іванов Іван Іванович (далі – позивач) є абонентом мобільного зв’язку life, оператором якого являється TOB «Астеліт» (далі – відповідач). Позивач підключений до мережі оператора шляхом приєднання до публічного договору. Отже, отримує від відповідача телекомунікаційні послуги відповідно до встановленого відповідачем тарифного плану. Тарифний план «life:) ЛЕГКІ ГРОШІ», абонентський № 8(063)294-0707.
Позивач, відповідно до тарифного плану «life:) ЛЕГКІ ГРОШІ», за кожну повну хвилину вхідного дзвінка з номерів мереж фіксованого зв’язку та номерів інших операторів мобільного зв’язку України, крім life, повинен отримати 0,50 бонуса, де 1 бонус еквівалентний 1 грн., тобто 0,50 коп. (копія Інтернет-сторінки тарифного плану «life:) ЛЕГКІ ГРОШІ» додається). Бонуси нараховуються при умові, що позивач поповнив рахунок на 25 грн. одним платежем. Позивач виконав цю умову та поповнив рахунок більше ніж на 25 грн. одним платежем в період з 28 по 31 січня 2009 р.
За період з 1 січня по 31 січня 2009 р. за підрахунками позивача таких вхідних дзвінків він має 6000 хвилин, отже відповідач повинен нарахувати на його бонусний рахунок 3000 бонусів. Ці бонуси позивач має право використати для оплати дзвінків або оплати через магнітну картку вартості товарів.
Зобов’язання нарахувати позивачеві відповідну кількість бонусів за умовами тарифного плану «life:) ЛЕГКІ ГРОШІ» в січні 2009 р. відповідач не виконав, чим порушив умови свого тарифного плану, хоча відповідна кількість бонусів за лютий 2009 р. була нарахована відповідачем на його бонусний рахунок. Причину ненарахування бонусів в січні 2009 р. відповідач не пояснив.
Відповідно до п. 22 та п.28 Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених Постановою КМУ від 09.08.05 р. №720, оператор, у даному випадку відповідач, повинен забезпечувати і нести відповідальність за схоронність відомостей про споживача, отриманих під час укладення договору, надані телекомунікаційні послуги, у тому числі про їх отримання, тривалість, зміст, маршрути передавання тощо, повинен зберігати дані обліку наданих телекомунікаційних послуг протягом строку позовної давності, визначеного законодавством, надавати інформацію щодо споживачів та наданих їм телекомунікаційних послуг у порядку, встановленому законодавством.
Не виконавши свою обіцянку нарахувати бонуси, відповідач порушив вимоги статей 1144-1148 Цивільного кодексу України, які регулюють зобов’язання, що виникають з публічної обіцянки винагороди.
Відповідно до ч.2-3 ст.1144 Цивільного кодексу України обіцянка винагороди є публічною, якщо вона сповіщена у засобах масової інформації або іншим чином невизначеному колу осіб. У сповіщенні публічної обіцянки винагороди мають бути визначені завдання, строк та місце його виконання, форма та розмір винагороди.
У даному випадку акція, проголошена відповідачем, має всі ознаки публічної обіцянки винагороди: по-перше, обіцянка винагороди є публічною, по-друге, винагорода має матеріальний зміст (грошовий), по-третє, умовою отримання винагороди є досягнення визначеного результату, на який вказував відповідач. Завдання має зміст, строк виконання, місце виконання, форму та розмір винагороди.
Відповідно до ст.1148 Цивільного кодексу України публічне обіцяння винагороди породжує зобов’язання. Уразі виконання завдання і передання його результату особа, яка публічно обіцяла винагороду, зобов’язана виплатити її.

З урахуванням викладеного та на підставі статей 23, 1144-1148, 1167 Цивільного кодексу України, п. 22 та п.28 Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 09.08.05 №720, ст.32 Закону України «Про телекомунікації», ст. ст. 6, 8, 10, 60, 119-120 Цивільного процесуального кодексу України,

ПРОШУ СУД:

1. Зобов’язати ТОВ «Астеліт» нарахувати на бонусний рахунок ОСОБА_1 3000 бонусів за тарифним планом «life:) ЛЕГКІ ГРОШІ» на абонентський № 8(063)294-0707.

Додатки:

«__»_____

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.