12. Клопотання про визнання доказу недопустимим.

До Шевченківського районного суду м. Києва
вул. Дегтярівська, 2а, м. Київ, Київська область, 01041

Адвокат Петренко Василій Васильович
вул. Тиха, 3, м. Київ, Київська область, 01041
в інтересах обвинуваченого Іванова Івана Івановича

Кримінальне провадження № 10000000000001 за ч.1 ст. 222 КК України

КЛОПОТАННЯ
про визнання доказу недопустимим

Шевченківським районним судом м. Києва здійснюється кримінальне провадження № 10000000000001 за обвинуваченням Іванова Івана Івановича у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 222 Кримінального кодексу України.

09 грудня 2015року експерт Донецького обласного центру судово – психіатричних експертиз у кримінальному провадженні відносно Іванова Івана Івановича склав висновок від 09.12.2015 року
№ 643.
Вважаємо даний висновок є недопустимим доказом, оскільки він складений з порушенням ЗУ «Про судову експертизу», Порядку ведення судово психіатричної експертизи, затвердженого Наказом МОЗ України 08.10.2001 № 397.
Порушення полягають в тому, що дослідження стану обвинуваченого Іванова Івана Івановича здійснювалось за його відсутності, позбавивши експертів права та обов’язку безпосереднього дослідження предмету експертизи, а обвинуваченого права на захист.
Крім того експертиза проведена поза межами контролю Української держави – на окупованій території у м. Донецьку вул. Красноармійська, 3.
Відповідно до статті 89 Кримінального процесуального кодексу України у разі встановлення очевидної недопустимості доказу під час судового розгляду суд визнає цей доказ недопустимим, що тягне за собою неможливість дослідження такого доказу або припинення його дослідження в судовому засіданні, якщо таке дослідження було розпочате. Сторони кримінального провадження, потерпілий, представник юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, мають право під час судового розгляду подавати клопотання про визнання доказів недопустимими, а також наводити заперечення проти визнання доказів недопустимими.
Стаття 350 Кримінального процесуального кодексу України клопотання учасників судового провадження розглядаються судом після того, як буде заслухана думка щодо них інших учасників судового провадження, про що постановляється ухвала. Відмова в задоволенні клопотання не перешкоджає його повторному заявленню з інших підстав.
З урахуванням викладеного та на підставі статей 89, 350 Кримінального процесуального кодексу України,

ПРОШУ СУД:

1. Визнати доказ – висновок Донецького обласного центру судово – психіатричних експертиз у кримінальному провадженні відносно Іванова Івана Івановича від 09.12.2015 № 643 недопустимим.

Підпис

«_»___ 2016 року

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.