11. Клопотання під час судового розгляду про залучення експерта або про допит свідків.

До Шевченківського районного суду м. Києва
вул. Дегтярівська, 2а, м. Київ, Київська область, 01041

Адвокат Петренко Василій Васильович
вул. Тиха, 3, м. Київ, Київська область, 01041
в інтересах обвинуваченого Іванова Івана Івановича

Кримінальне провадження № 10000000000001
за ч.1 ст. 201 Кримінального кодексу України

КЛОПОТАННЯ
про залучення експерта та призначення експертизи

Шевченківським районним судом м. Києва здійснюється кримінальне провадження
№ 10000000000001 за обвинуваченням Іванова Івана Івановича у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 201 Кримінального кодексу України «Контрабанда».
Відповідно до висновку експерта від 13.01.2017 № 6053 вартість переміщуваного Івановим Іваном Івановичем товару, який був безпосереднім предметом порушення митних правил, становить 500000,00 гривень.
Одночасно, Іванов Іван Іванович заявляє, що вартість переміщуваного товару є на 50% меншою від визначеної експертом. При цьому, письмові докази на підтвердження дійсної вартості товару будуть ним представлені експерту для проведення експертизи.
Підстави вважати вартість товару, визначену висновком експерта, завищеною, з метою правильного та об’єктивного вирішення справи, а також приймаючи до уваги, що вартість товару впливає на розмір завданої шкоди, у разі визнання Іванова Івана Івановича винним у порушенні митних правил, вважаю за необхідне призначити по справі судову товарознавчу експертизу до іншої ліцензованої експертної установи, оскільки для правильної оцінки товару необхідні спеціальні знання експерта.
У зв’язку із цим Іванов іван Іванович готовий надати іншому експерту документи, з метою встановлення реальної вартості товарів.

З урахуванням викладеного та на підставі статей 243, 332 Кримінального процесуального кодексу України,

ПРОШУ СУД:

1. Призначити судову товарознавчу експертизу, проведення якої доручити експертам Науково-дослідного експертного криміналістичного центру при ГУ МВС України у м. Києві (м. Київ, вул. Збиральна, 24).
На вирішення експертів поставити наступне запитання: Яка загальна вартість, представлених на експертизу предметів, вилучених згідно протоколу про порушення митних правил № 1234/12345/16 від 02.12.2016?
2. Зобов’язати Київську митницю надати експертам товар, який переміщувався Івановим Іваном Івановичем через митний кордон України та вилучений.
3. Зобов’язати сторони по справі, у разі необхідності, надати всі наявні докази за вимогою (клопотанням) експерта.
4. Всі витрати, пов’язані з проведенням експертизи здійснює Іванов Іван Іванович.
5. Провадження по справі на час проведення експертизи зупинити.

Підпис

«_»____ 2016 року

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.