Для ОСББ та ЖБК

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ для ОСББ та ЖБК.

  1. Правове супроводження діяльності ОСББ та ЖБК.
  2. Стягнення заборгованості за надані житлово-комунальні послуги з співвласників ОСББ та ЖБК.
  3. Вирішення спорів з виконавцями житлово-комунальних послуг, та контрагентами за цивільними та господарськими договорами.
  4. Представництво інтересів в судах.

З прийняттям нового Закону України «Про житлово-комунальні послуги» виникає необхідність в отриманні різних юридичних та організаційних послуг для багатоповерхових будинків та ЖБК, які перетворюються в ОСББ.

ПОСЛУГИ з організаційних та правових питань реєстрації ОСББ.

1. Загальна консультація по створенню ОСББ. (Вивчення особливостей будинку й взаємовідносин співвласників з ініціативною групою; підготовка покрокового плану дій з підготовки та створенню ОСББ; підготовка комплекту документів для створення ОСББ в електронному виді (проекти: протоколу створення ініціативної групи, текстів заяв на витяги з державного реєстру речових прав на нерухоме майно тощо, статуту ОСББ, порядку денного загальних установчих зборів, повідомлення про установчі збори ОСББ, протоколу загальних установчих зборів ОСББ, листа опитування); консультації по телефону або електронною поштою.).
2. Отримання відомостей про співвласників багатоквартирного будинку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно або БТІ. Формування загального списку співвласників будинку для проведення установчих зборів ОСББ.
3. Розробка проекту Статуту ОСББ.
4. Організація та проведення загальних установчих зборів із створення ОСББ (експертиза документів та дій, виконаних для підготовки до загальних установчих зборів (правильність створення ініціативної групи, наявність та повнота списків співвласників будинку, зміст та відповідність діючому законодавству проекту статуту ОСББ); розробку плану дій ініціативної групи по підготовці та проведенню загальних зборів; підготовку необхідної для проведення загальних зборів документації (проект повідомлення про загальні збори, проект протоколу, зміст листків опитування); організація повідомлення співвласників про загальні збори; участі та надання необхідних консультацій по ходу проведення загальних установчих зборів та письмового опитування; організація правильного оформлення протоколу загальних установчих зборів із створення ОСББ.).
5. Реєстрація ОСББ у державного реєстратора.
6. Відкриття банківського рахунку та виготовлення печатки (за необхідності).
7. Розробка сайту ОСББ та його адміністрування на період створення ОСББ.
8. Комплекс послуг по створенню ОСББ «під ключ», що включає п.1-7.
9. Реорганізація ЖБК в ОСББ.

Організація реєстрації ОСББ залежить від складності завдання, яке визначається: станом будинку та особливістю взаємовідносин співвласників будинку (розміром загальної площі приміщень будинку, роком вводу його в експлуатацію, наявністю достатньо активної ініціативної групи та осіб, які готові очолити ОСББ, дружністю та згуртованістю мешканців будинку, існуванням організації, яка може шкодити й заважати створенню ОСББ, тощо).

Суттєво: послуги, виконуються тільки у випадку прийняття рішення про створення ОСББ по результатам голосування на загальних установчих зборах співвласниками багатоквартирного будинку. Якщо по результатам голосування не набереться достатньої кількості голосів співвласників, які підтримають рішення про створення ОСББ (співвласники, що володіють не менше, ніж 50% загальної площі квартир та нежилих приміщень будинку не проголосували «ЗА» створення ОСББ), то плата здійснюється за фактично проведені дії. В цьому випадку вартість цієї послуги не зменшується.

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.