19. Заява про забезпечення доказів або заява про забезпечення адміністративного позову.

До Миколаївського окружного адміністративного суду
вулиця Заводська, 11, м. Миколаїв, Миколаївська область, 54000

Позивач: Іванов Іван Іванович
Вулиця Млинна, 2, м. Миколаїв, Миколаївська область, 54000

Відповідач: Головне управління Національної поліції у Миколаївській області
вулиця Декабристів, 5, м. Миколаїв, Миколаївська область, 54001

Справа № 123/1234/16
Суддя: Безнос К.Т.

Заява про забезпечення доказів в адміністративній справі

В проваджені Миколаївського окружного адміністративного суду знаходиться справа № 123/1234/16 за позовом Іванова Івана Івановича до Головного управління Національної поліції у Миколаївській області про визнання рішення в частині включення поліцейських, які підлягають атестуванню протиправним, визнання незаконним та скасування рішення від 02.03.2016 № 2.
Для підтвердження доводів зазначених у позовні заяві необхідно витребування у Головного управління Національної поліції у Миколаївській області Наказу (розпорядження) про внесення Іванова Івана Івановича до списків осіб які підлягають атестації, а також протокол атестаційної комісії відносно Іванова Івана Івановича.
Зазначені вище документи безпосередньо стосуються предмету спору і їх дослідження у судовому засіданні є необхідною умовою для правильного вирішення справи.
Відповідно до статті 73 КАС України особи, які беруть участь у справі та обґрунтовано вважають, що надання потрібних доказів стане згодом неможливим або ускладненим, мають право просити суд забезпечити ці докази. Забезпечення доказів може здійснюватися також за заявою заінтересованої особи до відкриття провадження у справі.
Стаття 74 КАС України, суд забезпечує докази допитом свідків, призначенням експертизи, витребуванням та оглядом письмових або речових доказів, у тому числі за місцем їх знаходження.
З урахуванням викладеного та на підставі статей 73-75 Кодексу адміністративного судочинства України,

ПРОШУ СУД:

1. Витребувати у Головного управління Національної поліції у Миколаївській області Наказ (розпорядження) про внесення Іванова Івана Івановича до списків осіб які підлягають атестації, протокол атестаційної комісії відносно Іванова Івана Івановича.

Підпис

«__»____ 2016

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.