Кар’єра

Адвокатське бюро “Шатарської Таміли” це юридична компанія унікальних можливостей для розвитку, професійного успіху та реалізації потенціалу співробітників.

Ми своєю діяльністю сприяємо розвитку розбудови правової  держави шляхом захисту прав та законних інтересів громадян, юридичних осіб та громадських організацій, дотриманню верховенства права в різних сферах діяльності, пошуку інноваційних підходів для виконання поставлених перед нами завдань.

Адвокатське бюро “Шатарської Таміли” — це новітні європейські стандарти управління персоналом, що побудована на взаємоповазі та взаємодопомозі, та внутрішній корпоративній культурі, яка надихає та мотивує.

Кожний співробітник Адвокатського бюро “Шатарської Таміли” є складовою команди справжніх професіоналів, та головною цінністю та безоперечним фактором ефективності роботи для досягнення бажаного результату. Головне – це професійність, компетентність, ефективність, інноваційність та відкритість.

Наші основні пріоритети:
 • Ефективність і продуктивність – оптимальна структура та чисельність працівників, об’єктивне оцінювання результатів роботи, оплата за ефективність і особистий внесок.
 • Інноваційність та креативність – заохочення креативного мислення до створення нових ідей та підходів при виконанні традиційних завдань.
 • Відкритість та довіра – прозора та справедлива система оплати праці, залучення  кваліфікованих спеціалістів, впевненість у якісному виконанні працівником своїх завдань.
 • Професійність та якість – створення сприятливих умов для професійного розвитку та підвищення кваліфікації, освоєння сучасних методів та інструментів роботи.
 • Робота в радість та з душею – цікаві люди та комфортне робоче місце створює відчуття стабільності, важливості, психоемоціного балансу.
МИ ПРОПОНУЄМО
 • Конкурентну заробітну плату
 • Премії за високі результати роботи
 • Навчання та розвиток професійних та особистих компетенцій
 • Цікаву роботу та дружню команду професіоналів
ЯК СТАТИ ЧАСТИНОЮ КОМАНДИ
 1. Знайди вакансію, що  відповідає Вашим побажанням
 2. Перевір актуальність свого резюме або скористайся порадами для його написання
 • В резюме обов’язково вказуються особисті дані — ім’я, прізвище, контактна інформація (номер мобільного телефону, електронна адреса, посилання на сторінку в соціальній мережі Facebook), вік, інформацію про основну та додаткову освіту, підвищення кваліфікації, додаткові навики та знання. Просте правило створення резюме – інформативність та лаконічність, будьте чесними. Коротко тезами опишіть основні функції, які виконували на кожному місці роботи, починаючи з останнього та досягнення, якими пишаєтесь, вкажіть, якими програмними продуктами та іноземними мовами володієте та на якому рівні.
 • Фото в резюме має бути ділового формату, чітке, без надмірної фотокорекції.
 • Головне резюме має бути не більше 3-х сторінок.

Якщо є  вакансія відповідна вашего досвіду та побажанням ми обов’язково зв’яжемось з Вами та запросимо на співбесіду у зручному форматі за домовленістю (особиста зустріч в офісі, Skype чи телефонна розмова).

Якщо вакансія закрита чи не відповідає Вашим побажанням та професійним досягненням, це не означає, що Ви не можете приєднатись до нашої команди в майбутньому.

ПОРАДИ ЯК ПРОХОДИ СПВБЕСІДУ

Інтерв’ю-співбесіда з кандидатами на вакансії проходять в наступному форматі. Зпочатку це знайомство – в телефонному режимі або по Skype, та потім особиста бесіда з керівником в офісі.

Співбесіда – це розмова про професійні знання, вміння, особисті досягнення та цілі.

Обов’язково підготуйтеся до розмови з компанією-роботодавцем. Ви маєте орієнтуватися в тому, як і чим вона живе, хто нею керує, до чого вона прагне.

Підготуйте питання щодо цікавої Вам вакансії, відповіді на які хотілось би отримати.

Не лише роботодавець приймає рішення щодо Вашого працевлаштування, але й Ви обираєте свого роботодавця. Цей вибір має бути взаємно бажаним. Тому тримайтеся впевнено, будьте чесними та лишайтесь собою. Головне, не варто хвилюватися.

Будьте готові на наше прохання розказати приклади з професійного життя, розповісти історії, в яких Ви проявили свою стресостійкість, комунікативні чи лідерські якості, відповідальність або, можливо, будьте готові відповісти на різні вигадані робочі ситуації, це необхідно, щоб подивитись наскільки ви «гнучкі», або ми можемо запропонувати Вам вигаданий кейс чи тестові завдання для того, щоб перевірити всі ці якості.

Якщо Ваша кандидатура відповідає вимогам вакансії, ми надішлемо Вам пропозицію щодо працевлаштування. Якщо ж ні, Ви отримаєте листа із аргументованою відмовою. І це допоможе Вам визначити зони розвитку для досягнення професійної мети.

Ми впевнені, справжні знання, висока мотивація та впевненість у своїх силах — найкращі помічники на шляху до своєї мети.

Чекаємо у нашій команді!

ДЕ ЗНАЙТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НАЯВНІ ВАКАНСІЇ

Відтепер ми публікуємо свої вакансії у відкритих інтернет-ресурсах work.ua, rabota.ua