3. Відзив на позовну заяву про скасування реєстрації суб’єкта господарської діяльності.

До Чернівецького окружного адміністративного суду
вулиця Садова, Чернівці, Чернівецька, 58000

Позивач: Чернівецька об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Чернівецькій області
вул. Героїв Майдану, 200-А, м. Чернівці, 58013

Відповідач: товариство з обмеженою відповідальністю «Восток ЛТД»
вул. Тиха, 3/1, оф. 15, м. Чернівці, 58001

Треті особи: Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області
вул. Хмельницького Б., 64-А, м. Чернівці, 58001

Заперечення
на позовну заяву про визнання протиправним запису про місцезнаходження та зобов’язання вчинити дії

В проваджені Чернівецького окружного адміністративного суду знаходиться справа № 123/12345/16 за позовом Чернівецької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Чернівецькій області до товариства з обмеженою відповідальністю «Восток ЛТД» (далі – Товариство), третя особа – Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області, про визнання протиправним запису про місцезнаходження та зобов’язання вчинити дії.
Позовні вимоги обґрунтувані тим, що відповідач на порушення вимог Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб–підприємців та громадських формувань» не повідомив та не здійснив реєстраційний запис до Реєстру про місцезнаходження.
У ході перевірки встановлено, що з 2010 року за вказаною в Реєстрі адресою Товариство не знаходиться. Позивач позбавлений можливості виконувати покладені на нього Податковим кодексом функції щодо обліку платників податків та контролю за правильністю обчислення, повнотою та своєчасністю перерахування податків та зборів (обов’язкових платежів) до бюджетів та державних цільових фондів. У зв’язку з наведеним просить позов задовольнити.

З даним позовними вимогами не погоджуємось виходячи з наступного.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Восток ЛТД» зареєстровано як суб’єкт господарювання
Чернівецькою об’єднаною державною податковою інспекцією Головного управління ДФС у Чернівецькій області, що підтверджує видане свідоцтво про державну реєстрацію № 12345 від 12.07.2010, та перебуває на податковому обліку в Чернівецька об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Чернівецькій області, що підтверджується відповідною довідкою № 120, яка видана цим же органом.
Засновником зареєстровано громадянина Іванова Івана Івановича, що проживає за адресою вул. Тиха, 3/1, оф. 15, м. Чернівці, 58001.
Згідно статутних документів Товариства з обмеженою відповідальністю «Восток ЛТД» його місцезнаходження є вул. Тиха, 3/1, оф. 15, м. Чернівці, 58001.
В 2015 році Товариство з обмеженою відповідальністю «Восток ЛТД» за адресою вул. Тиха, 3/1, оф. 15, м. Чернівці, 58001, здійснюється капітальний ремонт, що підтверджується наданим кошторисом витрат. Та фактичне місце здійснення діяльності не визначено.
Проте листування на даний час залишається за адресою вул. Тиха, 3/1, оф. 15, м. Чернівці, 58001. Будь-яких повідомлень від Чернівецької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Чернівецькій області нами не отримувалось.
Таким чином, вважаємо позовні вимоги Чернівецької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Чернівецькій області є необґрунтованим та безпідставними, оскільки місцезнаходження платника податку не впливає на виконання функцій Чернівецької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Чернівецькій області.

З урахуванням викладеного та на підставі статей 49-51, 69, 71 Кодексу адміністративного судочинства України,

ПРОШУ СУД:

1. Відмовити у задоволені позовних вимог Чернівецької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Чернівецькій області про визнання протиправним запису про місцезнаходження та зобов’язання вчинити дії.

Додатки:

Підпис
Дата

3 коментарі до “3. Відзив на позовну заяву про скасування реєстрації суб’єкта господарської діяльності.”

    • Згідна, проте питання формувались Національною асоціацією адвокатів України.

      Відповіcти
  1. Припущу, що в Програмі НААУ мається на увазі саме Відзив у господарському процесі. Наприклад, про скасування реєстрації СПД за позовом його засновника через порушення про прийняття рішення про реєстрацію.
    У будь-якому разі величезна подяка Тамілі за якісно підготовлені документи.

    Відповіcти

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.