21. Заява про перегляд рішення адміністративного суду за нововиявленими обставинами або заява про перегляд судового рішення Верховним Судом України.

До Верховного Суду України

Особа, яка подає скаргу (позивач у справі):
Іванов Іван Іванович
вул. Івана Франка, 1, кв. 100, м. Київ, 01000

Відповідач: Голосіївська районна у м. Києві державна адміністрація
вул. Димитрова, 2, м. Київ, 03150

ЗАЯВА
ПРО ПЕРЕГЛЯД ВЕРХОВНИМ СУДОМ УКРАЇНИ на постанову Вищого адміністративного суду України від 1 лютого 2016 року у справі за адміністративним позовом Іванова Івана Івановича до Голосіївської районної у м. Києві державної адміністрації про визнання протиправним розпорядження і його скасування

В обґрунтуванні необхідності перегляду судового рішення необхідно вказати:
– конкретні за змістом судові рішення, в яких має місце неоднакове застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах; або
– зазначити рішення Європейського суду з прав людини, яким встановлено порушення Україною Ваших прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод.

У вимогах до Верховного Суду України, та їх обґрунтування, необхідно зазначити свої вимоги щодо постанови/ ухвали, яку оскаржуєте. Ви можете просити Верховний Суд України скасувати судове рішення повністю або частково та направити справу на новий розгляд до суду, який ухвалив рішення, яке переглядається.

Додатки:
Обов´язково слід приєднати копії заяви та всіх документів, доданих до неї відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі. Також необхідно додати: письмові докази, що у Вас є (копії судових рішень попередніх інстанцій у Вашій справі; копії судових рішень, в яких на Вашу думку суди касаційної інстанції інакше застосували норму права; належним чином посвідчені копії рішення Європейського суду з прав людини, крім випадків, коли вони офіційно опубліковані).
У разі необхідності долучаються клопотання про зупинення виконання рішення, поновлення строку, тощо.

дата та підпис

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.