ПРО СЕБЕ

Рада вітати Вас!

Починаючи з 2012 року Я є практикуючим юристом, фахівцем у галузі адміністративного та цивільного права.  Успішно здійснюю представництво державних та комерційних організацій, маю досвід роботи по захисту прав, свобод та законних інтересів фізичних осіб.

Основними принципами, якими я керуюсь є: дотримання професійної та ділової етики, чесність, законність та відповідальність, індивідуальний підхід до кожної справи та націленість на отримання позитивного результату.

Специфіка правової діяльності, пов’язана головним чином з особистим інтересом та конфліктними ситуаціями, що передбачає тісну та безпосередню співпрацю, тому довіра клієнта – це є основою плідної роботи. Тому прошу з порозумінням віднестись до умов, які висуваються мною перед початком надання правової допомоги. Дані умови – це необхідність, що продиктована життєвим досвідом. Вони склались з мого розуміння, що сприяння людям – це віддача самого себе, та найголовнішого особистого часу. Саме така позиція дає право на деякі обмеження, які корисні не тільки для мене, але й для Вас. Це служить якості моєї роботи та генерує прийнятні результати.

Ви знаете, що послуги юристів та адвокатів коштують дорого. Я ж не женуся за заробітком. Набагато важливіше для мене – це репутація і кінцевий результат моєї роботи. Звертаючись до мене, Ви будете працювати зі мною особисто, а не через посередників. Я  відпрацьовую індивідуальний підхід до кожного питання, не беру справи на “потік”, що є важливим не лише для Вас, а й для мене особисто.

Я ніколи не говорю клієнтові те, що він хоче почути. Я завжди говорю правду про реальний стан справ. Пропоную можливі шляхи вирішення проблемного питання.

Я ціную свій та Ваш час, тому пропоную провести першу консультацію в телефонному режимі, якщо ми спільно приймемо рішення про подальшу співпрацю, наступна зустріч – в офісі.

 

Дякую за поразуміння та впевнена у нашій з Вами плідній співпраці.

З повагою та найкращими побажаннями,

Таміла Шатарська